Biz?

 

Tatlı bir heyecanla başladık…

Fotoğraftı, filmdi, prodüksiyondu, derken birçok güzel ana şahit olduk, ortak olduk, ölümsüzleştirdik. Biz de sevindik, biz de ağladık, biz de coştuk, biz de duygulandık sizler gibi. Unutmak istemediğiniz her an için oradaydık, bazen sabahın 5’inde bazen gecenin bir yarısında. Hala aynı heyecanla ve coşkuyla işimize koşuyoruz, biz bu kısa film işini çok seviyoruz.

 

Peki nasıl başladı bu serüven…

Ben Elif, Eskişehir’de sinema televizyon okurken, 3 yıl boyunca ismini fotoğrafçı Tuncay Orhan olarak duyduğum ama tanımadığım eşim Tuncay’la, arkadaşlar mıydı yoksa kader miydi tüm ağlarını ören, bizi tanıştıran bilmiyorum ama o gün bugün yani 2007 yılından bu yana, biz birlikte büyüdük. Fotoğraf makinelerimizi, objektiflerimizi, kameralarımızı tüm araç ve gereçlerimizi geliştirdik, on parmağımızdaki on marifeti döktük… Nice nice konserler, düğünler, doğumlar, baby showerlar, doğumgünleri, moda günleri, spor müsabakaları, kurumlar gördük. Birçok insanla tanıştık, birçok hikayeye ortak olduk, binlerce kare kaydettik…

Fotoğraf makineleri Tuncay’dan sorulur, kameralar benden, Işık ondan sorulur, ayarlar benden, montaj ondan sorulur, müzik seçmesi benden… Biz ne güzel bulmuşuz birbirimizi, tam oluyoruz böyle. Sevgili eşim ve ben, heyecanınıza ortak olmak için sizlerden haber bekliyoruz… Keyifle, unutulmayacak anları KısabiFilm yapmak için.